HELISTA MEILE(+372) 619 1338
KIRJUTA MEILEinfo@priorcontrol.com
TÖÖTUNNIDE-R 9.00-17.00

Loodud etteteatamise süsteem «PriorControl» on hetkeseisuga ainulaadne ja uuenduslik lahendus.

Img

Selle väljatöötamisel kasutati mitme aastast kogemust töös infomaterjalidega, mis on seotud Euroopa Liidu riikide ja Vene Föderatsiooni vahelise kaubakäibega. Tarkvara on korduvalt esitletud rahvusvahelistel näitustel. Rahvusvahelise koostöö raames esitleti seda tolliliidu liikmesriikides.

Süsteemi arendamise põhiülesanne oli luua kaasaegne "mehhanism", millega saaks optimeerida kõikide kaupade liikumisega seotud protsesse erinevate riikide vahel, kus on vaja läbida mitut tüüpi kontrolli ja ülevaatust.

Loodud süsteem peaks ennekõike huvitama eksportijaid, kes tegelevad kauba ettevalmistamisega enne saatmist ja kes soovivad vähendada erinevatele paberitöödele kuluvad aega.

Lisaks saavad valitsusasutused teavet sissetulevate kaupade osas ning saavad kasutada antud teavet oma dokumendivoos.

Nii võimaldab PriorControl süsteemi kasutamine lahendada järgmiseid ülesandeid:

Süsteemi PriorControl kasutamine võimaldab igal välismajanduslikus süsteemis osalejal, ka neil, kellel pole piisavalt kogemusi eksportimisel Venemaa Föderatsiooni territooriumile ja tolliliidu liikmesriikidesse, tegutseda minimaalsete riskidega.

Arvestades asjaolu, et suurem osa teabest on seotud taimse päritolu lastiga, pakub süsteemi kasutamine erilist huvi antud kategooria kaupadega tegelevatele eksportijatele ja importijatele; tollile ja muudele maakleritele; riigiasutustele, kes teostavad imporditud kaubakategooria piiri-, tolli-, karantiini-, transpordi- ja muud liiki kontrolli ja järelevalvet.


PAKUME KÕIGE KIIREMAID JA TASKUKOHASEMAID VEOTEENUSEID

Taotle teavet